Piszę Składam Pstrykam | Basia Jendrzejczyk » Festiwal Ryśka Riedla | KONKURS 2014

Festiwal Ryśka Riedla | KONKURS 2014

topkonkurs2014

Festiwal Ryśka Riedla oraz Piszę Składam Pstrykam zapraszają na oficjalny konkurs festiwalowy, promujący twórczość fotograficzną i sztuki wizualne! Weź udział i zdobądź masę cennych nagród związanych z kultowym festiwalem i zespołem Cree.

Konkurs skierowany do wszystkich amatorów fotografii! Masz fajne zdjęcie siebie lub swoich przyjaciół z dowolnej edycji festiwalu, chcesz podzielić się swoim festiwalowym wspomnieniem lub pokazać jak przygotowujesz się do tego wydarzenia. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij zdjęcie, prezentację lub krótkie video do 18 lipca!

Polub fanpage PISZĘ SKŁADAM PSTRYKAM i weź udział w festiwalowych konkursach!

Czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe pod adresem konkurs@piszeskladampstrykam.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń najlepsze nagrodzimy i zaprezentujemy na oficjalnym fanpage’u festiwalu. Ogłoszenie wyników 21 lipca. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu [PDF].

NAGRODY

W konkursie nagrodzimy trzy najlepsze prace!

  • I miejsce – podwójne zaproszenie specjalne jako GOŚĆ FESTIWALU wraz z pobytem na polu namiotowym oraz wejściem na backstage, dwie oficjalne koszulki festiwalowe, album koncertowy DVD 15 Cree z autografami muzyków
  • II miejsce – podwójne zaproszenie na festiwal wraz z pobytem na polu namiotowym, dwie oficjalne koszulki festiwalowe, album koncertowy DVD 15 Cree z autografami muzyków
  • III miejsce – pojedyncze zaproszenie na festiwal wraz z pobytem na polu namiotowym, oficjalna koszulka festiwalowa, album koncertowy DVD 15 Cree

JURY

Marcin Lachowicz ● fotograf-dokumentalista, student Instytutu Fotografii Kreatywnej w Opawie, właściciel agencji kreatywnej Very Much Media. Publikowany w prasie polskiej i niemieckiej oraz w wydawnictwach książkowych. Ma na swoim koncie wystawy w Polsce, Czechach i Norwegii. Wyróżniony na Śląskiej Fotografii Prasowej 2013, finalista Grand Press Photo 2014.

Konrad GrabowskiKonrad Grabowski ● rzecznik prasowy i manager promocji Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla. Absolwent kierunku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji przy Uniwersytecie Śląskim. Laureat konkursów i współorganizator wystaw fotograficznych. Pasjonat fotografii reportażowej i fotosista.

basiaBasia Jendrzejczyk ● kulturoznawca, fotoreporter, dziennikarz Telewizji Polskiej. Współpracowała m.in. z Życiem Siemianowic, siecią portali miejskich Bliżej Miasta oraz z magazynem Ferwa. Jako fotograf ma na swoim koncie pierwsze wystawy i wyróżnienia. Tegoroczna laureatka nagrody za Najlepszy Reportaż na II Dniu Filmowca. Prowadzi blog piszeskladampstrykam.pl.

O FESTIWALU

XVI edycja Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla odbędzie się w Parku Śląskim w dniach 25-27.07.2014. Fantastyczny klimat, wyjątkowi ludzie, niezapomniane wspomnienia festiwalowe towarzyszą wydarzeniu od lat. Kilkunastotysięczna widownia zjeżdża na festiwal z całej Polski oraz z zagranicy. Festiwal to rozpoznawalna marka, która nie zawodzi i przyciąga prawdziwych fanów dobrej muzyki i nie tylko.

Festiwal jest hołdem dla tragicznie zmarłego wokalisty Dżemu, a także okazją do przestrzeżenia młodzieży przed zgubną drogą, jaką wskazują narkotyki. Na jednej scenie spotykają się artyści, dla których Rysiek Riedel nie był obojętny. Zobacz więcej na http://festiwalryska.pl.

WYNIKI

● PSTRYKAM

I Dawid Lipina
II Martyna Bobek
III Aleksandra Jackowska

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wszyscy nagrodzeni otrzymają od nas info mailowe ze szczegółami dotyczącymi odbioru nagród.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich na tegoroczną edycję Festiwalu Ryśka!